Список порівняння 0
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Вт-Сб: з 8:00 до 18:00
Нд-Пн: вихідні
+38 (096) 255-62-63 +38 (095) 255-62-63 Замовити дзвінок

Полірування фар автомобіля

Полірування фар сьогодні є однією з найпопулярніших послуг у сфері обслуговування автомобільних фар.
Як правило, більшість автомобілістів вважає, що полірування фар — це красиво та надовго.
На жаль, це міф. Так, після процедури полірування фар вони починають знову блищати як нові, але варто звернути увагу на те, що поліроль є складною сумішшю восків і силіконів, які забивають невеликі пори поверхні скла після чого ваша фара блищить як нова. Правда після першої-другої-третьої мийки, фара набуває свого первісного вигляду з усіма своїми вадами.
Варто зазначити, що часте полірування шкодить заводському лаку скла фари, який наносить автовиробник. Будь-яка паста має абразив, в одних пастах він дрібний, в інших великий, але в будь-якому випадку часте полірування негативно позначається на заводському покритті стекол фар.

Полірування фар автомобіля в студії автосвітла ЗамінаЛамп

    Правильно робити так:
    1) спершу потрібно відшліфувати скло фари - це передбачає зняття заводського лаку і вирівнювання поверхні скла фари від дрібних сколів,
    2) потім скло фари потрібно відполірувати декількома пастами та полірувальними колами з різною абразивністю,
    3) після вищеописаних процедур нанести захисне покриття — це може бути лак або плівка.

Ми рекомендуємо робити бронювання фар, обклеювати фари поліуретановою плівкою (ми використовуємо антигравійну плівку SunTek PPF підвищеної міцності з антидрапійним покриттям, дана плівка має неперевершену прозорість і глянець).

Чому не лак? Згадаймо, що перший крок, це шліфування скла фари, необхідно зняти заводський лак. Правда криється в тому, що нанесений не в заводських умовах лак тримається на фарах не більше 2-х років, а бува ще меньше, та відпадає після сколів великими шматами. Мало того, досить часто ми бачимо на машинах клієнтів, що лак нанесений на скло фар з бульбашками та великою шагренью, що викривляє світловий потік та зменшує ефективність світла фар.


Для того, щоб не доводилося щоразу шліфувати фари, краще наклеїти плівку. Якщо плівка зносилася, або отримала подряпини, то її можливо відполірувати, а якщо ні, то знімаємо плівку, поліруємо і клеїмо нову. Все просто та надійно! І фари Вашого автомобіля виглядатимуть ідеально довгі роки.