Список порівняння 0
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Вт-Сб: з 8:00 до 18:00
Нд-Пн: вихідні
+38 (096) 255-62-63 +38 (095) 255-62-63 Замовити дзвінок

Заміна штатних лінз

Заміна штатних галогенних чи біксенонових лінз з часом стає необхідністю, тому що фари автомобіля це такий самий вузол як і інші агрегати, що с часом зношуються, нічого немає вічного.

Ця процедура, як правило, необхідна на автомобілях із заводською лінзованою головною оптикою під галоген, також на автомобілях, у яких застарів або вигорів світловідбивач штатного ксенонового модуля світла (монолінзи, біксенонової лінзи).

Порівняння світла фар з галогенною лінзою та біксеноновою лінзою

Існує величезна кількість біксенонових та Bi-Led лінз (модулів світла) з найрізноманітнішими характеристиками по ширині та висоті освітлення дорожнього полотна. Але, як свідчить практика, більшість транспортних засобів потребує заміні цієї деталі, у зв'язку з недостатньою видимістю у темний час доби, дощ, туман чи сніг.

Великий вибір автомобільних біксенонових та Bi-Led лінз для фар

З наших спостережень найвдалішим світловим модулем під газорозрядну лампу (ксенон), за винятком нових технологій, комплектується INFINITI FX 35. Напевно, це єдиний автомобіль, який не вимагає втручання в конструкцію головної оптики, але останнім часом ці авто також починають приїзджати до нас на покращення світла фар та косметичні процедури.

Заміна штатних лінз в фарах автомобіля

Головне, що потрібно запам'ятати — це те, що якісне, професійно встановлене, вірно відрегульоване світло автомобіля, яке не сліпить зустрічний рух і повноцінно освітлює Вам шлях  — це насамперед Ваша безпека та комфорт під час керування автомобілем.

Світло фар після заміни штатних лінз

Ми завжди раді новим знайомствам, приїзджайте до нас на безкоштовну консультацію. Розповімо, порадимо, зробимо розрахунок вартості, пригостимо смачною кавою або чаєм, увімкнемо різноманітні комплектуючі та наявно покажемо в роботі те чи інше обладнання, щоб Ви особисто зробили для себе вибір яким буде майбутнє свіло Вашого улюбленого автомобіля.
До зустрічі у нашій майстерні!