Список порівняння 0
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Вт-Сб: з 8:00 до 18:00
Нд-Пн: вихідні
+38 (096) 255-62-63 +38 (095) 255-62-63 Замовити дзвінок

Умови розсилки

Повідомлення і розсилки


ЗАМІНАЛАМП може направляти вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані вами через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів і / або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг. ЗАМІНАЛАМП здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень.

ЗАМІНАЛАМП також може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, знижки, персональні рекомендації, персональні знижки і пропозиції), які містять інформацію про товари і / або послуги, рекламні та комерційні пропозиції за такими товарами і / або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі погодження на розсилки, оформленої вами через Сайт ЗАМІНАЛАМП або при замовленні товарів і / або послуг через Сайт ЗАМІНАЛАМП. ЗАМІНАЛАМП здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень. Ви можете в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок.

Конкурси та розіграші в соцмережах


Ми проводимо конкурси та розіграші на наших сторінках в Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, YouTube. Переможців визначаємо відповідно до правил кожної конкретної конкурсу. Результати публікуємо в мережі, де проводився розіграш.

У конкурсі можуть брати участь тільки громадяни України віком від 18 років. Учасники зобов'язані виконати всі умови конкурсу.

Щоб зберегти право на приз, переможцю потрібно зв'язатися з адміністрацією ЗАМІНАЛАМП протягом тижня і вказати свої дані. Щоб оформити призи відповідно до законодавства в деяких конкурсах вам знадобиться підтвердити свою особистість.

Біксенонові лінзи для фар на будь яке авто
Біксенонові лінзи для заміни штатної лінзованої оптики
або монтажу в рефлекторну оптику автомобіля.
Мі підібрали найпрактичніші та
єфективні моделі біксенонових лінз.
Біксенонові лінзи для фар на будь яке авто
Автомобільні світлодіодні Bi-Led лінзи
Сьогодні використання світлодіодної оптики стало мейнстрімом,
все більше автовласників бажають встановити
саме Bi-Led модулі в фари свого авто.

Переходьте до каталогу та обирайте
Автомобільні світлодіодні Bi-Led лінзи