Список порівняння 0
Меню
Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Україна, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 45 (колишня Кіквідзе)
Вт-Сб: з 8:00 до 18:00
Нд-Пн: вихідні
+38 (096) 255-62-63 +38 (095) 255-62-63 Замовити дзвінок

Гарантійні зобов'язання майстерні автомобільного світла ЗАМІНАЛАМП

У зв'язку з тим, що буде проведено втручання у конструкцію фар автомобіля, Замовник усвідомлює можливі ризики та погоджується з наслідками втручання у конструкцію фар його автомобіля.

Гарантійні терміни та зобов'язання    

Стандартний гарантійний термін на матеріали, придбані у ЗАМІНАЛАМП становить 1 рік.
Стандартний гарантійний термін на виконані роботи, виконані ЗАМІНАЛАМП становить 1 рік.
Гарантійний термін на деякі матеріали може бути індивідуальним (від 14 днів до 2 років), про що свідчитиме товарний чек та/або гарантійний лист виданий покупцю.
Гарантія не поширюється на матеріали, придбані не у ЗАМІНАЛАМП (у сторонніх продавців), але монтаж яких був проведений у майстерні автомобільного світла ЗАМІНАЛАМП. У цьому випадку гарантія може не поширюватись на виконані роботи, про що повідомляється замовнику в індивідуальному порядку.
Так як ЗАМІНАЛАМП не може гарантувати коректну роботу обладнання, придбаного у сторонніх продавців, всі післямонтажні роботи з усунення несправностей даного обладнання здійснюються за додаткову винагороду.
Гарантійні терміни обумовлюються менеджером із клієнтом під час консультації та приймання автомобіля.

Загальні положення

ЗАМІНАЛАМП підтверджує, що згадані у кошторисі ремонтні роботи виконуються з використанням усіх необхідних матеріалів та з належною якістю, в іншому випадку роботи зупиняються для належного забезпечення всіх технічних умов та зобов'язань.
Зобов'язання з ремонтних робіт не поширюються на несправності та пошкодження внаслідок порушення правил експлуатації, догляду та обслуговування автомобіля, що сталися до передачі автомобіля ЗАМІНАЛАМП, а також після його повернення від ЗАМІНАЛАМП за фактом виконання робіт, за умови, що вони не були передбачені у кошторисі на виконання ремонтних робіт. Додаткові питання (додаткові роботи), побічно пов'язані з роботами, описаними у кошторисі на виконання робіт, які виникають або можуть виникнути в процесі виконання вищевказаних робіт, можуть бути додатково узгоджені з замовником і виконані за окрему винагороду (додаткова винагорода, що не увійшла до первинного кошторису ремонтних робіт).
Під час приймання автомобіля, під час проведення робіт, після закінчення робіт над автомобілем ЗАМІНАЛАМП веде фотофіксацію та відеозйомку для фіксації технічних аспектів процесу та технічного стану автомобіля (зазори елементів кузова та фар, стан фар, пошкодження кузова та фар, лкп та інших моментів на розсуд ЗАМІНАЛАМП). ЗАМІНАЛАМП не використовує особисті дані для передачі третім особам, номери автомобілів закриваються декоративною табличкою з емблематикою ЗАМІНАЛАМП фізично або в графічному редакторі. Подальша публікація фото автомобіля проводиться виключно на сайті ЗАМІНАЛАМП та в соціальних мережах на сторінках компанії ЗАМІНАЛАМП (Instagram, Facebook, YouTube, Twitter) як приклади виконаних робіт (портфоліо), за бажанням клієнта фото та відео матеріали можуть бути видалені з вище перелічених інтернет-ресурсів, але якщо клієнт не висловив зручним йому способом (телефонний дзвінок, письмове повідомлення, усне прохання) прохання вилучити фото з інтернет-ресурсів ЗАМЕНАЛАМП фото свого автомобіля, то автоматично вважається, що клієнт дав свою згоду на публікацію фото і відео свого автомобіля в портфоліо компанії ЗАМІНАЛАМП.
ЗАМІНАЛАМП поважає конфіденційність своїх клієнтів та оперативно реагує на їхні прохання.

Можливі ризики

ЗАМІНАЛАМП підтверджує, що всі види робіт виконуються у суворій відповідності до передбаченого технологічного порядку з дотриманням усіх необхідних умов для їх виконання. Всі можливі ризики та наслідки виконуваних робіт озвучуються та обговорюються з клієнтом на етапі консультації, а надалі менеджер нагадує про них під час приймання автомобіля. Після закінчення робіт менеджер надає клієнту повний звіт про виконану роботу, технічні моменти, які можуть бути важливими і дає рекомендації щодо подальшого обслуговування головної оптики автомобіля.
При цьому існує ймовірність появи та/або неможливості усунути такі технічні моменти:

1. Запотівання фар

Процес розбирання та збирання фар, зміна конструкції фар, зміна джерела освітлення в модулях головного світла автомобіля, та будь-яке інше втручання в головну оптику автомобіля, яке не передбачено заводом виробником автомобіля, можуть призвести до запотівання фар або появи нальоту вологи (димки) на внутрішній поверхні скла фар та внутрішніх елементах фар.
Так як конструкція будь-якої фари (головної оптики) автомобіля не передбачає герметичної конструкції, може мати явні та/або приховані пошкодження, порушення в роботі вентиляційних каналів, порушення конструкції внаслідок попередніх ремонтних робіт, якщо авто було у ДТП, попередніх внесених змін у конструкцію фари (головного світла) або внаслідок природних змін конструкції при нормальній експлуатації автомобіля, ЗАМІНАЛАМП не може гарантувати, а Замовник на свій страх і ризик приймає обставини та погоджується з тим, що повне усунення можливих причин запотівання фар після виконання робіт, через вищевказані обставини, може бути недосяжним.
ЗАМІНАЛАМП бере на себе зобов'язання щодо усунення можливих причин запотівання фар, якщо причини були виявлені на етапі діагностики та внесені до кошторису виконуваних робіт або під час виконання робіт та окремо оперативно узгоджені із Замовником.
Гарантія на усунення запотівання відсутня у випадках, коли фари до звернення до ЗАМЕНАЛАМП мали ознаки розбирання, втручання у конструктив фари, тріщини скла, пошкодження корпусу фари, сліди паяння та/або клею та/або герметика та/або інших слідів ремонту.

2. Тряска світлотіньової межі після встановлення / заміни лінз у фарах

Так як фари автомобіля — це елементи конструкції автомобіля, які піддаються зносу, як і інші вузли автомобіля, а також мають різноманітну конструкцію, яка передбачає наявність зовнішніх і внутрішніх кріпильних елементів фар (кріплення фар, частини кузова для кріплення фар у відповідь, рухомі елементи, що піддаються в ході експлуатації зносу, внутрішні кріплення для конструктивних елементів фар, кріплення декоративних елементів фар тощо), то у разі встановлення модулів лінз у рефлекторну головну оптику автомобіля змінюється навантаження на внутрішні кріплення рефлекторів фар, що може при їзді нерівностями дороги призвести до появі ефекту легкої тряски світлотіньової межі, особливо у разі початкового зносу кріплень рефлекторів, а іноді внаслідок конструктивних особливостей фар. На дизельних автомобілях цей ефект проявляється частіше, особливо під час роботи на холостому ходу та/або на не прогрітому двигуні та/або при зношених подушках двигуна, внаслідок чого вібрації від двигуна, що працює, передаються на кузов автомобіля і фари.
При заміні штатних лінз, особливо у випадку фар з адаптивним механізмом, люфти як правило є конструктивною особливістю цих механізмів, та є нормою. ЗАМІНАЛАМП в свою чергу, має в своєму арсеналі технічні можливості частково зменшити цей ефект (тряска світлотіньової межі), але в деяких випадках це не є можливим, особливо, якщо це наслідок особливостей заводського механізму і люфти там закладені конструктивно.
Всі різновиди модулів лінз під час монтажу надійно фіксуються и місця кріплень фіксуються дублюючими фіксаторами, що повністю виключає імовірність ослаблення з’єднань кріплень під час експлуатації автомобіля після переобладнання головної оптики. Всі можливі люфти можуть бути тільки на заводських елементах кріплень та з’єднаннях, а також механізмах регулювання, наприклад в наслідок зносу цих вузлів або через конструктивні особливості фар.

Причини відмови у гарантійному обслуговуванні чи ремонті:

•    Наявність слідів розкриття фар протягом гарантійного терміну встановленого ЗАМІНАЛАМП.
•    Сліди ремонту та/або зміна внутрішніх компонентів фар та/або обладнання, яке було встановлене ЗАМІНАЛАМП.
•    Відсутність та/або пошкодження гарантійних пломб на обладнанні, яке було встановлено ЗАМЕНАЛАМП.
•    Наявність механічних пошкоджень отриманих ДО або ПІСЛЯ робіт, але не під час робіт, які були виконані ЗАМІНАЛАМП.
•    Порушено умови експлуатації автомобіля та/або фар, які встановлені виробником та не дотримані рекомендацій, інструкцій, виданих фахівцями ЗАМІНАЛАМП.
•    Пошкодження, викликані стихійними лихами (пожежа, повінь тощо) або третіми особами
•    Нова поломка не пов'язана з виконаними роботами та встановленим обладнанням.
•    Якщо причиною виходу з ладу встановленого обладнання стала несправність іншої деталі або агрегату
•    Вийшов гарантійний термін

Повернення обладнання

Повернення обладнання здійснюється лише у разі відсутності пошкоджень, слідів установки, слідів експлуатації, якщо немає пошкоджень упаковки. Строк повернення не повинен перевищувати 14 днів з моменту придбання обладнання або згідно з терміном, зазначеним у гарантійному листі. Процедура повернення проводиться за попереднім погодженням з менеджером ЗАМІНАЛАМП.


Біксенонові лінзи для фар на будь яке авто
Біксенонові лінзи для заміни штатної лінзованої оптики
або монтажу в рефлекторну оптику автомобіля.
Мі підібрали найпрактичніші та
єфективні моделі біксенонових лінз.
Біксенонові лінзи для фар на будь яке авто
Автомобільні світлодіодні Bi-Led лінзи
Сьогодні використання світлодіодної оптики стало мейнстрімом,
все більше автовласників бажають встановити
саме Bi-Led модулі в фари свого авто.

Переходьте до каталогу та обирайте
Автомобільні світлодіодні Bi-Led лінзи